Google PlusFacebook

Polskie blogi modowe – fit szafiarki

By on Wrz 6, 2017 in Fit dziewczyny | 1 comment

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Strefa blogowa w Polsce od lat jest w wielkiej fazie rozkwitu. Zadziało się tak ze względu na coraz większą popularność Internetu i przestawienie się osób poszukujących motywacji i inspiracji z mediów takich jak telewizja i gazety do Internetu. Wiele jest kobiet pokazujących swoje życie w sieci, jednak tylko pewien odsetek trafia do szerokiego grona odbiorców.

Polskie blogi modowe – fit szafiarki

Polskie blogi modowe już od wielu lat zyskują coraz to szersze grono odbiorców. Od pewnego czasu dziewczyny prowadzące tego typu blogi korzystając ze swoich zasięgów zaczęły propagować zdrowy styl życia określany jako bycie fit. Fit szafiarki w Polsce to między innymi DEYNN, czy Julia Kuczyńska. Obie dziewczyny wielokrotnie motywowały swoimi wpisami do zdrowego stylu życia. DEYNN od pewnego czasu zajmuje się również wspólnie z narzeczonym organizacją wielkich treningów dostępnych dla każdego. Cała inicjatywa ma skłaniać do zwiększenia aktywności fizycznej na co dzień i racjonalnego, zdrowego odżywiania.

Fit dziewczyny

Inspiracji fitnessowych w internecie jest naprawdę wiele. Główną inspiracją dla wielu Polek, a jednocześnie trenerką jest Ewa Chodakowska. Dostarczając motywacji swoim obserwatorkom przez prowadzony przez siebie fanpage pochwalić się może przemianami ogromnej liczby kobiet z całego kraju.

Inną fit dziewczyną jest na przykład wcześniej już wymieniana DEYNN. Wraz z narzeczonym tworzą zgrany team, który każdego dnia motywuje obserwatorów do zdrowego stylu życia i życia jako szczęśliwy i spełniony człowiek. Codzienne, całkowicie szczere wpisy przekonują do siebie coraz to nowych obserwatorów, dzięki czemu świadomość na temat zdrowego stylu życia wśród społeczeństwa stale wzrasta.

Najpopularniejszy blog o modzie

Najbardziej popularnym blogiem modowym w Polsce jest strona maffashion.pl prowadzona od ponad 8 lat przez Julię Kuczyńską. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych blogerek. Prowadzi nie tylko bloga, ale także fanpage i instagrama, które codziennie odwiedzają tysiące obserwatorów i czytelników. Od pewnego czasu Julia pojawia się również w mediach, bierze udział w festiwalach i kampaniach.

Inne również popularne blogi modowo-lifestylowe to na przykład jemerced.com, paniekscelencja.com czy blog Katarzyny Tusk makelifeeasier.com

1 Comment

  1. Patryk Ja

    Październik 20, 2017

    Post a Reply

    Chodakowska to świetna babka! Wiele kobiet (i mężczyzn) namówiła do ćwiczeń i zrobienia czegoś ze swoim życiem. Tacy ludzie zmieniają świat!

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *