Google PlusFacebook

Eleganckie dresy?

By on Cze 17, 2017 in Sportowa elegancja | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Już dawno stało się tak, że spodnie dresowe przestały być jedynie elementem stroju sportowego, czy domowego. Teraz eleganckie dresy nosi się także w codziennych, a nawet imprezowych stylizacjach. Bez problemu można je także założyć idąc na siłownię – nie ma potrzeby, by się ich wstydzić na ulicy.

Marki eleganckich dresów

Te wygodne i miękkie spodnie mają obecnie tyle różnych wersji, że bez problemu można je dopasować, do tego, czego się akurat potrzebuje. Rożne fasony, modny obecnie styl spodni buggy (spodnie szerokie w biodrach, zwężane na łydkach), sprawią, że każdy taki zakup będzie dobrym pomysłem. Wybór ładnych spodni dresowych jest bardzo szeroki, są produkowane przez wiele bardziej i mniej znanych marek. Można je więc znaleźć u firm takich jak Nike, Adidas i Puma. Eleganckie dresy są również w ofercie marek jak: Topshop, Just Unique, True Religion, Only Play, Criminal Damage, Hummel, a także Opus. Można ich poszukiwać również wśród rzeczy produkowanych przez: 4F, New Look, Fairplay i Mamalicious. Jak więc widać, oferta jest tak bogata, że na pewno uda się znaleźć spodnie, jakich się szuka. Eleganckie dresy można kupić oczywiście w sklepach stacjonarnych, ale obecnie to Internet staje się najlepszym miejscem do poszukiwań. Można tu bowiem porównać wiele marek, fasonów, a także cen poszukiwanych spodni.

Elegancji dres welurowy Just Unique

Kolorowe, w kwiaty czy gładkie?

Eleganckie dresy nadal pozostają wygodnymi i miękkimi spodniami. Najczęściej szyje się je z weluru lub bawełny. Jednak, wraz z rozwojem mody jaką przyniosła ze sobą sportowa elegancja, dresy nie są już tylko szare lub czarne. Ich produkcja obejmuje bowiem różnorodną kolorystykę i wzory. W zależności od preferencji kupić można dresy z motywem kwiatowym, w nieregularne kształty, czy figury geometryczne. Można kupić także dresy jednolite, ale w ciekawych, żywych barwach.
W stylizacjach z wykorzystaniem dresów, kluczem do sukcesu staje się dobranie odpowiednich elementów całego stroju, by wizualnie całość była bez zarzutu. Do spodni dresowych, zawsze pasuje oczywiście t-shirt, ale można także założyć bardziej elegancką, luźną bluzkę. Do tego pasować będzie kurtka jeansowa lub skórzana ramoneska. Przełamaniem sportowego stylu mogą stać się odpowiednie buty (np. sandały). Taki casualowy strój z dresami, będzie świetny zarówno w codziennym życiu, jak i na wieczornej, domówkowej imprezie.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *