Google PlusFacebook

Sukienki wieczorowe, które pięknie podkreślą efekty siłowni

By on Lip 15, 2017 in Sportowa elegancja | 0 comments

Share On GoogleShare On FacebookShare On Twitter

Każdy, kto dużo ćwiczy i pracuje nad swoją sylwetką, chce zaprezentować innym efekty tej pracy. Odpowiednio dobrany strój może pięknie wyeksponować wyrobione mięśnie i zgrabną sylwetkę.

Mięśnie i sukienka – jak najbardziej!

Wysportowana, dbająca o swoje ciało kobieta nie ma powodu, by się tego wstydzić. Ukrywanie mięśni, np. muskularnych bicepsów tylko dlatego, że to u kobiet nie jest popularne, nie ma sensu. Mowa tu oczywiście o mięśniach, wzmocnionych naturalnie podczas regularnych ćwiczeń na siłowni, a nie o napakowaniu sterydami. Dobrze dopasowana sukienka podkreśli liczne atuty i określone partie mięśni.

Krótkie sukienki wieczorowe

Wysportowane kobiety również mogą nosić eleganckie sukienki. Krótkie sukienki przed kolano z pewnością uwydatnią zgrabne, umięśnione łydki. Gdy sukienka jest obcisła, uwagę przyciągną ładnie ukształtowane pośladki i wypracowany, płaski brzuszek. I jest to zdecydowanie lepszy widok niż u osób, niedbających o swoją sylwetkę! Widać, że kobieta musiała włożyć sporo pracy w osiągnięcie takich efektów. Sportowa elegancja jest jak najbardziej możliwa – czy to w wydaniu krótkich sukienek, czy długich, wieczorowych sukni. Wystarczy spojrzeć na kobiety-sportowców, prezentujące się od wielu lat na Gali Mistrzów Sportu. Otylia Jędrzejczak, Anita Włodarczyk czy Anna Lewandowska świetnie wyglądają w bardzo kobiecych kreacjach.

Koronkowe sukienki wieczorowe

Wybór kroju czy wzoru zależy zarówno od figury, jak i od gustu czy upodobań. Koronkowe sukienki to dobry wybór dla wrażliwych, delikatnych romantyczek. Wydawałoby się, że silne kobiety i koronki nie idą w parze… Tymczasem ładne, koronkowe rękawy czy ramiączka potrafią świetnie podkreślić mięśnie ramion. Ponadto ciekawa koronka przy dolnej krawędzi będzie przyciągała wzrok na niższe partie ciała, czyli na smukłe uda i łydki. Sukienki proste z koronkowym wzorem na całej powierzchni i z wcięciem w pasie świetnie uwydatnią szczupłą, kobiecą talię.

Elegancja wieczorowa nie musi być wykluczona przez umięśnione ciało. Wręcz przeciwnie – dbająca o siebie kobieta jest elegancka zarówno jeśli chodzi o ubiór, jak i o samą sylwetkę. Widoczne efekty pracy na siłowni mogą skutecznie zmotywować innych do zmiany złych nawyków, np. braku ruchu.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *